0 Kč
0 položek
Košík je prázdný.
Měna: EUR - CZK

Shadow War

Autor: Sean McFate, Bret Witter Nakladatelství: Harper Collins 1 člověk
Koupí tohoto produktu získáte 120 bodů.



Cena:

120 Kč


Skladem 1 ks Ověřit dostupnost Transparentní historie ceny

Popis knihy:

On a secret mission to save a businessman’s family in Eastern Europe, an elite American mercenary navigates perilous setbacks and deadly enemies in this blistering hot series debut in the tradition of Brad Thor, Tom Clancy and Daniel Silva.

Kód knihy: CIA000087
Autor: Sean McFate, Bret Witter
Ilustrace:
Místo vydání: New York
Nakladatelství: Harper Collins
Rok vydání: 2016
Vydání:
Vazba: pevná
Stav: velmi dobrý
Počet stran: 354
Obrazová příloha: Ne

Sdílet na:

Mohlo by vás také zajímat

Antropologie
Antropologie

Jaroslav Malina a kolektiv

120 Kč

Skladem

The Venetian House
The Venetian House

Mary Nickson

100 Kč

Skladem

What´s Wrong, Who ´s Right in Central America?
What´s Wrong, Who ´s Right in Central America?

Richard A. Nuccio

60 Kč

Skladem

Presidential Agent
Presidential Agent

Upton Sinclair

50 Kč

Skladem

Dead as a Doornail, Club Dead, Living Dead in Dallas, Dead to the World
Dead as a Doornail, Club Dead, Living Dead in Dallas, Dead to the World

Charlaine Harris

400 Kč

Skladem

Wicked!
Wicked!

Jilly Cooper

130 Kč

Skladem

Používáme cookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookies“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte naše oznámení o souborech cookies.

Upravit nastavení