|Přihlášení Přihlásit se

- Přihlásit trvale
Měna: EUR - CZK
"Nehladov. Čti."
Máte dotaz? Volejte: 728 863 860
Kategorie Kategorie
Vylepšujeme
Dlouhodobá brigáda!!!

18.11.2021 13:24 - Sháníme brigádníka na 5-6 hodin denně, nástup možný ihned ;)
Co budeš dělat? Obsluhovat zákazníky, hledat jim knihy v regálech, vyřizovat objednávky z eshopu a zadávat do systému nové knihy. To vše v příjemném prostředí našeho antíku za 105,- Kč/hod., směny na domluvě. Odměny v knižních naturáliích.
Zájemci hlaste se přímo v Krmítku!

Prodlužujeme otevíračku na prodejně!

29.09.2021 15:26 - Tak je to konečně tady! Od pátku 1. 10. prodlužujeme otevírací dobu na prodejně. Budete za námi moci přijít každý pracovní den od 8 do 18 hodin. Už žádné střídání ranní a odpolední, žádná polední pauza, nic takového. Jen dveře dokořán, tisíce knih na výběr a milá obsluha od rána do večera ;)

Novinky jsou a budou!

15.09.2021 12:32 - Vypadá to, že s podzimem pro Vás budeme mít vícero novinek, nerada bych to zakřikla, ale rýsuje se něco fakt parádního! Jakmile budu jen trochu moct, prozradím víc. Do té doby si užívejte, že máme novou posilu na zadávání knih, a tak denně můžete probrouzdat ještě víc právě přidaných knih!

Přes celé léto frčíme normálně

15.07.2021 08:11 - I v létě nás zastihnete v běžné otevírací době, na dovolené se vystřídáme ;). Takže pokud se nestane nic nepředvídatelného, těšíme se na Vás každý den:
PO, ST, PÁ 12-18 hod.
ÚT, ČT 8 - 14 hod.
Přijďte se k nám zchladit ;)

ZASE OTVÍRÁME!!!

07.05.2021 19:40 - I kdyby si to dámy a pánové nahoře zase ještě rozmysleli, my v pondělí 10.5. opět otevíráme prodejnu a neskutečně se těšíme! Regály už se nemůžou dočkat, až do nich zas budete zvědavě koukat a knihy div nevyskakují z polic, jak se těší na milý lidský dotek. Tak nezapomeňte - od pondělí zase v běžné otevírací době: PO, ST, PÁ 12 - 18, ÚT A ČT 8 - 14 hodin ;)

Objednávejte na výdejní místa Uloženky!

11.03.2021 08:49 - Zase jsme rozšířily způsoby dopravy. Ode dneška můžete využít i výdejní místa sítě Uloženka, a to u nás i na Slovensku! A pro Slováky jsme spustily i službu BalíkoBox. 
Můžete směle zkoušet!

Novoroční změny

01.01.2021 11:34 - Koncem roku 2020 většina dopravců vzhledem k situaci, která u nás teď vládne, zvedla ceny. Nechtěly jsme to měnit před Vánoci, ale teď už musíme. Takže od 1.1. platí nové ceny přepravy, které si můžete prohlédnout zde. I tak ale necháváme poštovné při nákupu nad 500,- Kč zdarma! Proč kupovat jednu knížku, když jich můžete objednat hned víc a ještě si to ekonomicky a ekologicky zdůvodnit? :)
Od 4.1. (těžko říct do kdy), budeme zase vydávat knížky aspoň z okýnka. Nebo mezi dveřmi, budete-li chtít platit kartou, protože terminál má krátkou šňůru.
Těšíme se!

Doručení do Vánoc

23.11.2020 12:58 - Tak máme měsíc do Vánoc a mnozí z Vás nám už urgují své objednávky. Jak to? 
U nás je vše pořád stejné, balíčky odchází většinou do druhého dne od přijetí (ve všední dny), ale dopraci to mají horší. Nejen, že se naplno rozjíždí tradiční vánoční sezóna, ale k tomu ještě přibyla korona sezóna a třešničkou na dortu je nedostatek řidičů a skladníků díky dotacím na umělé udržení zaměstnanosti. Prostě báječná kombinace, která vede k následujícímu:
Všechny objednávky odesíláme přes systém Zásilkovny, která je pak předává dalším dopravcům. Někteří kurýři teď ale dali Zásilkovně limity pro maximální počet přijatých balíků, takže se může stát, že ačkoli zvolíte doručení kurýrem, bude balíček nakonec čekat na nejbližším nezahlceném výdejním místě Zásilkovny. Jakmile pomine vánoční sezona, pomine i tohle opatření, proto zůstaneme Zásilkovně věrní a nebudeme honem honem hledat způsob, jak podávat přímo u kurýrů. Stejně teď mají asi jiné starosti, než nábor nových zákazníků... 
Platí to, co obecně v tomto čase klidu a rozjímání: čím dřív objednáte, tím jistěji Vám objednávka přijde včas.  Data od přepravců pro zaručené dodání do Vánoc se skoro denně mění, takže žádný deadline se zárukou dávat nebudeme. Prostě šup šup, každá minuta se počítá.
Posílat budeme neustále, až do 23.12., ale tam Vám už teď můžu zaručit, že se to do Štědrého dne nestihne :).
Proto máme letos i online řešení - dárkové poukazy, které Vám dorazí elektronicky ihned po připsání platby na náš účet ;)
 

Otevřeno neotevřeno

21.10.2020 13:34 - Od čtvrtka 22.10. budeme fungovat pouze jako výdejna. Takže otevírací hodiny platí, ale pouze pro vyzvednutí objednávek, případně pro dovoz knih k výkupům nebo vyzvednutí peněz za ně. Prosíme, nelíbejte nás při tom. Díky!
 
 

Pořád něco!

18.09.2020 09:13 - Ono to vypadá, že když jsme sem poslední novinku přidali v červnu, tak jsme se celé léto flákali, ale zdání klame. Pořád něco vylepšujeme, jak na webu, tak přímo na prodejně. 

Poslední žhavá záležitost se týká hlavně našich zahraničních zákazníků - od teď si totiž můžete ceny přepnout na Eura! A samozřejmě taky v Eurech platit na náš eurový účet. Takže, bratia Slováci (a nejen Slováci), těšíme se na Vaše objednávky! Ceny se každý den mění podle aktuálního kurzu.

Dále jsme upravili košík, aby byl ještě přehlednější, jednodušší a prostě víc jůzr frendly ;)

Na prodejně jsme se konečně odhodlali odvézt ty haldy krabic do externího skladu a díky tomu se tam momentálně dá tančit. Ale dlouho to tak nezůstane. Křesílkům přibude větší kamarád...
 
 

1 2 3 4 > >>
Přihlášení

- Přihlásit trvale
Zapomenuté heslo
Registrace